Tisk

O firmě

Společnost SIGMAINVEST spol. s r.o. vznikla v roce 1991 restrukturalizací společnosti Intersigma, která realizovala od roku 1958 vodohospodářské vývozní investiční celky do mnoha zemí světa. Vedení společnosti a skupina obchodních manažerů zaměřená na export čerpací a vodohospodářské techniky a dodávky průmyslových investičních celků sídlí v Praze. V roce 2000 byla založena divize ENGINEERING jako samostatná inženýrská divize společnosti zabývající se projektováním a kompletní realizací čerpacích stanic, čistíren odpadních vod a úpraven vod. Společnost SIGMAINVEST spol. s r.o. je součástí holdingu SIGMA GROUP a.s.

- - -Od svého vzniku SIGMAINVEST projektovala a dodávala mnoho čerpacích stanic (pro pitnou, užitkovou a průmyslovou vodu), úpraven pitné a užitkové vody, čistíren odpadních vod nejen v České republice ale i v Egyptě, Sudánu, Iráku a dalších zemích světa (viz.reference). SIGMAINVEST disponuje specialisty v oboru vodohospodářských zařízení. Jedná se o obchodní manažery, technology, projektanty, konstruktéry, výzkumné pracovníky. Firma SIGMAINVEST má širokou škálu působnosti od vypracování studie, výzkumu, poradenství, nalezení optimálního řešení, vypracování nabídky až po dodávku zařízení, testy, uvedení do provozu, dodávku "na klíč".

 

- - -

SIGMAINVEST garantuje ve spolupráci s výrobními podniky, vysokými školami, výzkumnými a projekčními ústavy vysokou technickou úroveň projektovaných a dodávaných investičních celků i poskytovaných služeb. SIGMAINVEST spol. s r.o. dbá na vysokou kvalitu projekrů a dodávek, vlastní certifikáty podle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

 

 

 

 

 

Zpět